Orion Ťažítko keramické do suda 15 cm Orion

Orion Ťažítko keramické do suda 15 cm

7.49 €

Jedinečná ponuka, Orion Ťažítko keramické do suda 15 cm od značky Orion - tento artikel sa na vás teší s unikátnou zľavou za 7.49 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8592381129699
Do obchodu

Popis

Orion

Veľmi žiadaný produkt, Orion Ťažítko keramické do suda 15 cm od populárneho výrobcu Orion - tento artikel odporúčame v perfektnej akcii za 7.49 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Keramické ťažítko do sudov na kapustu je rozdelené na dve časti. Tie umožnia ich vloženie aj do nádob s priemerom hrdla menším, než je potrebný skompletizovaný priemer ťažítka. Otvormi v ťažítku vyteká zo zeleniny šťava, využijete ich aj k jednoduchému vybratiu z nádoby. Zeleninu natlačíte do nádoby, keramickým ťažítkom zaťažíte tak, aby k zelenine nešiel vzduch. Následne presuniete nádobu na stabilné miesto s izbovou teplotou. Akonáhle zelenina pustí šťavu a začína byť "cítiť ", znamená to, že prebieha mliečne kvasenie. Je dôležité, aby zelenina bola ponorená v šťave. Takto vydrží uskladnená aj niekoľko mesiacov. Oproti drevu brání keramika plesniam a baktériám. Materiál: keramika. Rozmery: do suda s priemerom 14 cm..

Parametre tovaru Orion Ťažítko keramické do suda 15 cm

Názov: Orion Ťažítko keramické do suda 15 cm

EAN: 8592381129699

Výrobca: Orion

Farba: hnedá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce