Orion Panvica Cookcell s nepriľnavým povrchom 3-vrstvová pr. 24 x 4

Orion Panvica Cookcell s nepriľnavým povrchom 3-vrstvová pr. 24 x 4,5 cm

35.29 €

No a toto chcete: Orion Panvica Cookcell s nepriľnavým povrchom 3-vrstvová pr. 24 x 4,5 cm s akostnou značkou Orion - tento tovar si môžete nechať doručiť v bombastické akcii za 35.29 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8592381154882
Do obchodu

Popis

Orion

Perfektný Orion Panvica Cookcell s nepriľnavým povrchom 3-vrstvová pr. 24 x 4,5 cm čo odoberáme od výrobcu Orion - tento tovar zakúpite za úžasnú cenu 35.29 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Unikátna panvica z radu riadu COOKCELL HYBRID kombinuje nepriľnavý povrch a nerezovú oceľ. Vzhľadom k tomu, že riad má veľa bodov, ktoré majú vrstvu povrchu navyše, panvica má väčšiu tepelnú konzerváciu a vyšší prenos tepla než štandardný riad. Je to riad s nepriľnavým povrchom, ktoré Vám poskytne ľahšie čistenie v porovnaní s ostatným riadom z nerezovej ocele. Na povrch môžete použiť aj kovové nástroje, zostane nepoškodený. Panvicu je možné zavesiť. Je vhodná na všetky typy spotrebičov, do rúry do max. teploty 260 °C.Materiál: 3-vrstvový riad - vnútorný kvalitný nerez s nepriľnavým povrchom, hliník, vonkajšia nerezová vrstva.

Parametre tovaru Orion Panvica Cookcell s nepriľnavým povrchom 3-vrstvová pr. 24 x 4,5 cm

Názov: Orion Panvica Cookcell s nepriľnavým povrchom 3-vrstvová pr. 24 x 4,5 cm

EAN: 8592381154882

Výrobca: Orion

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce