ORION Pánev COOKCELL nepř. povrch 3 vrstvá pr. 26 Orion

ORION Pánev COOKCELL nepř. povrch 3 vrstvá pr. 26

47.09 €

Dnes sme vybrali: ORION Pánev COOKCELL nepř. povrch 3 vrstvá pr. 26 čo odoberáme od výrobcu Orion - tento produkt objednáte výhodne za 47.09 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8592381154899
Do obchodu

Popis

Orion

Tradičný bestseller, ORION Pánev COOKCELL nepř. povrch 3 vrstvá pr. 26 od výrobcu Orion - tento hit môžete zaobstarať za mimoriadne nízku cenu 47.09 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Unikátna panvica z radu riadu COOKCELL HYBRID kombinuje nepriľnavý povrch a nerezovú oceľ. Vzhľadom k tomu, že riad má veľa bodov, ktoré majú vrstvu povrchu navyše, panvica má väčšiu tepelnú konzerváciu a vyšší prenos tepla než štandardný riad. Je to riad s nepriľnavým povrchom, ktoré Vám poskytne ľahšie čistenie v porovnaní s ostatným riadom z nerezovej ocele. Na povrch môžete použiť aj kovové nástroje, zostane nepoškodený. Panvicu je možné zavesiť. Je vhodná na všetky typy spotrebičov, do rúry do max. teploty 260 °C.Materiál: 3-vrstvový riad - vnútorný kvalitný nerez s nepriľnavým povrchom, hliník, vonkajšia nerezová vrstva.

Parametre tovaru ORION Pánev COOKCELL nepř. povrch 3 vrstvá pr. 26

Názov: ORION Pánev COOKCELL nepř. povrch 3 vrstvá pr. 26

EAN: 8592381154899

Výrobca: Orion

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce