Orion Liatinový odšťavovač ovocia s plátnom Orion

Orion Liatinový odšťavovač ovocia s plátnom

27.49 €

Prestížny Orion Liatinový odšťavovač ovocia s plátnom od firmy Orion - tento artikel neprepásnite za mimoriadne nízku cenu 27.49 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 8592381125134
Do obchodu

Popis

Orion

Príjemné pocity nadväzujúci Orion Liatinový odšťavovač ovocia s plátnom čo odoberáme od výrobcu Orion - tento produkt predávame v akcii za 27.49 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Mechanický mlynček na odšťavovanie, ktorý vylisuje pri správnom postupe a kombinácii šťavu takmer zo všetkých druhov ovocia a zeleniny, obilných tráv, bylín a klíčkov. Pri použití mäkkého ovocia pripraví skôr pyré alebo hustú šťavu s vysokým obsahom vlákniny.Odšťavovanie prebieha vďaka drveniu a tlaku, ktorý vytvára šneková hriadeľ. Všetka vylisovaná šťava odteká otvorom v bočnej strane odšťavovacej komory a cedí sa cez cedidlo, ktoré je umiestnené vo vnútri odšťavovacej komory a následne preteká cez plátno do nádoby. Vďaka tomu získate kvalitnú šťavu bez akejkoľvek nežiaducej dužiny.V prednej časti je možné skrutkou regulovať prítlak dužiny podľa použitej suroviny. Zvyšky ovocia a zeleniny odpadávajú vpredu z odšťavovača. Pomalé lisovanie je súčasne veľmi šetrné ku kvalite šťavy a neničí vitamíny rýchlou oxidáciou a zahrievaním.Špecifikácia:

odšťavovač ľahko a pevne prichytíte ku kuchynskej linke pomocou upevňovacej skrutky na dosky s max. hr. 3,5 cm
vtláčadlo pre zatlačenie surovín do plniaceho otvoru
gumové chrániče zabránia poškodeniu kuchynskej dosky
ľahká údržba - stačí opláchnuť prúdom vody
rozmery: výška od stola 17,5 cm; násypka pr. 9 cm
nie je vhodný do umývačky riadu.

Parametre tovaru Orion Liatinový odšťavovač ovocia s plátnom

Názov: Orion Liatinový odšťavovač ovocia s plátnom

EAN: 8592381125134

Výrobca: Orion

Farba: strieborná

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce