Orion Keramická forma s vekom na chlieb

Orion Keramická forma s vekom na chlieb, 33 x 16 cm

16.69 €

Jasný hit, Orion Keramická forma s vekom na chlieb, 33 x 16 cm od populárnej značky Orion - tento hit môžete zohnať v sezónne zľave za 16.69 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8592381156930
Do obchodu

Popis

Orion

Toto si zamilujete: Orion Keramická forma s vekom na chlieb, 33 x 16 cm kvalitné značky Orion - tento produkt doručujeme za takmer veľkoobchodnú cenu 16.69 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Keramická forma na chlieb s vekom s vnútornou glazúrou je vysoko kvalitný výrobok z prírodného materiálu. Keramika výborne vedie teplo a preto je pečenie v keramike veľmi ekonomické. Nádoby z keramiky majú dlhú životnosť a pri správnom zaobchádzaní vydržia niekoľko rokov. Je ale nutné dodržiavať určité zásady manipulácie s riadom.Výrobok má veľmi vysoké pnutie, neznáša preto okamžité rýchle teplotné zmeny - tepelný šok. Medzi formou a dnom rúry musí byť zabezpečené prúdenie vzduchu, takže vždy klaďte výrobok na mriežku. Je nutné dať studenú formu do studenej rúry a až potom zapnúť. Horúcu formu po vybratí z rúry nikdy neklaďte na kov, kameň, dlaždice - vždy iba na drevenú podložku. Rozmery: 27/33x16 cm, v. 9,5/14,5 cm.Formu možno použiť v plynovej, elektrickej aj teplovzdušnej rúre. Údržba pomocou kefky a horúcej vody, soľou alebo octom pri väčšom zašpinení, nepoužívať chemické prostriedky..

Parametre tovaru Orion Keramická forma s vekom na chlieb, 33 x 16 cm

Názov: Orion Keramická forma s vekom na chlieb, 33 x 16 cm

EAN: 8592381156930

Výrobca: Orion

Farba: hnedá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce