Orion Filtračná patróna do kanvice Carbo

Orion Filtračná patróna do kanvice Carbo, 1 ks

3.69 €

Tradičný bestseller, Orion Filtračná patróna do kanvice Carbo, 1 ks populárneho výrobcu Orion - tento produkt máte za pár kliknutí vo zľavové akciu za 3.69 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8592381108335
Do obchodu

Popis

Orion

Neodoláte: Orion Filtračná patróna do kanvice Carbo, 1 ks od firmy Orion - tento tovar si môžete zaobstarať po zlacnenie za 3.69 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Náhradné filtračné patróny do filtračných kanvíc znižujú obsah vodného kameňa, odstraňujú nežiaduce látky ako chlór, ktoré ovplyvňujú chuťové a pachové vlastnosti vody. Navyše redukujú možný obsah ťažkých kovov (meď, kadmium), pesticídov a organických nečistôt. Výsledkom je priezračne čistá voda ideálna pre prípravu nápojov i použitie pri varení. Používaním tejto vody významne obmedzíte usadzovanie vodného kameňa v domácich elektrospotrebičoch. Rozmery: 10 x 6 x 7 cm. Filter je vhodný aj do filtračnej kanvice značka BRITA..

Parametre tovaru Orion Filtračná patróna do kanvice Carbo, 1 ks

Názov: Orion Filtračná patróna do kanvice Carbo, 1 ks

EAN: 8592381108335

Výrobca: Orion

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce