Orava RSU-04 G multimediálny prenosný USB/SD prehrávač s rádiom Orava

Orava RSU-04 G multimediálny prenosný USB/SD prehrávač s rádiom

35.99 €

Najpredávanejšie Orava RSU-04 G multimediálny prenosný USB/SD prehrávač s rádiom od popredného výrobcu Orava - tento produkt máte po jednoduchej objednávke vo výhodnej akcii za 35.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Kategorie: 
Značka: 
SKU: 8586016723734
Do obchodu

Popis

Orava

Práve je za dobrú cenu Orava RSU-04 G multimediálny prenosný USB/SD prehrávač s rádiom od populárnej značky Orava - tento produkt predávame v perfektnej akcii za 35.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Vy tak neplatíte nič naviac!

Orava RSU-04 G prenosný USB/SD prehrávač s rádiom,. AM / FM / SW1 / SW2 rádio s digitálnym zobrazením frekvencie. Jeho zaujímavým rysom je možnosť nahrávania zvuku na USB / SD zariadenie cez vstavaný mikrofón alebo nahrávanie z rádia. Nahráva sa vo formáte MP3. Nechýba USB vstup a SD / MMC slot, konektor pre pripojenie stereo slúchadiel a AUX In konektor pre pripojenie externého zariadenia. Na LCD displeji sa zobrazujú čísla skladieb a stav prehrávania, čas, frekvencia stanice a pod. Podsvietenie displeja je možné vyvolať ľubovoľným tlačidlom na zariadení a po 10 sekundách sa automaticky vypne. Zariadenie je vybavené aj budíkom, ktorý vás zobudí klasickým zvukom budíka (pípanie).Napájanie je možné niekoľkými spôsobmi: z elektrickej siete, batérií alebo zo vstavaného nabíjacieho akumulátora. Výstupný výkon 2 x 2,2 W (RMS). Napájanie 230V ~ 50Hz, 6 (4 x 1,5 V AA).

Parametre tovaru Orava RSU-04 G multimediálny prenosný USB/SD prehrávač s rádiom

Názov: Orava RSU-04 G multimediálny prenosný USB/SD prehrávač s rádiom

EAN: 8586016723734

Výrobca: Orava

Farba: sivá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce