Orava RSU-04 B multimediálny prenosný USB/SD prehrávač s rádiom Orava

Orava RSU-04 B multimediálny prenosný USB/SD prehrávač s rádiom

35.99 €

Výnimočný tovar, Orava RSU-04 B multimediálny prenosný USB/SD prehrávač s rádiom od obľúbenej značky Orava - tento hit nájdete za úžasnú cenu 35.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Želáme vám príjemné nakupovanie.

Kategorie: 
Značka: 
SKU: 8586006929221
Do obchodu

Popis

Orava

Prestížny Orava RSU-04 B multimediálny prenosný USB/SD prehrávač s rádiom čo nám dodáva Orava - tento hit zoženiete v perfektnej akcii za 35.99 €. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Orava RSU-04 B prenosný USB/SD prehrávač s rádiom,. AM / FM / SW1 / SW2 rádio s digitálnym zobrazením frekvencie. Jeho zaujímavým rysom je možnosť nahrávania zvuku na USB / SD zariadenie cez vstavaný mikrofón alebo nahrávanie z rádia. Nahráva sa vo formáte MP3. Nechýba USB vstup a SD / MMC slot, konektor pre pripojenie stereo slúchadiel a AUX In konektor pre pripojenie externého zariadenia. Na LCD displeji sa zobrazujú čísla skladieb a stav prehrávania, čas, frekvencia stanice a pod. Podsvietenie displeja je možné vyvolať ľubovoľným tlačidlom na zariadení a po 10 sekundách sa automaticky vypne. Zariadenie je vybavené aj budíkom, ktorý vás zobudí klasickým zvukom budíka (pípanie).Napájanie je možné niekoľkými spôsobmi: z elektrickej siete, batérií alebo zo vstavaného nabíjacieho akumulátora. Výstupný výkon 2 x 2,2 W (RMS). Napájanie 230V ~ 50Hz, 6 (4 x 1,5 V AA).

Parametre tovaru Orava RSU-04 B multimediálny prenosný USB/SD prehrávač s rádiom

Názov: Orava RSU-04 B multimediálny prenosný USB/SD prehrávač s rádiom

EAN: 8586006929221

Výrobca: Orava

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce