Orava MK-1 Red Elektronický likvidátor hmyzu Orava

Orava MK-1 Red Elektronický likvidátor hmyzu

7.89 €

Hit poslednej doby, Orava MK-1 Red Elektronický likvidátor hmyzu s trendy značkou Orava - tento artikel objednávajte v jedinečnej akcii za 7.89 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Orava

Práve je za dobrú cenu Orava MK-1 Red Elektronický likvidátor hmyzu s trendy značkou Orava - tento produkt objednáte v časovej obmedzenej zľave za 7.89 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Obťažujú vás muchy, komáre, ovady a iný lietajúci dotieravý hmyz? Táto elektrická super zbraň vám pomôže sa ho zbaviť. Je to skvelý nástroj na ničenie hmyzu bez chemických látok, repelentov dráždiacich pokožku, nepríjemného zápachu a fľakov na stenách, ideálne pre použitie v domácnosti alebo kdekoľvek v prírode.Tento likvidátor hmyzu má bezpečný trojsieťový systém, ktorý je vo vnútri pod napätím 1500 V. Zneškodní hmyz a neznečistí okolie. Nie je potrebné vyvíjať silu, nie je nutná super zručnosť - trafiť sa, je tak jednoduché. Chytanie otravného hmyzu sa stane zábavou a novým koníčkom. Stačí nastaviť raketu oproti letu hmyzu, stlačiť tlačidlo na boku rukoväti a vysoké napätie v rakete hmyz zlikviduje.Napájajú ho 2 batérie veľkosti AA. Výrobok je úplne bezpečný..

Parametre tovaru Orava MK-1 Red Elektronický likvidátor hmyzu

Názov: Orava MK-1 Red Elektronický likvidátor hmyzu

EAN:

Výrobca: Orava

Farba: červená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce