Orava MK-1 Blue Elektronický likvidátor hmyzu Orava

Orava MK-1 Blue Elektronický likvidátor hmyzu

7.89 €

V zľave je Orava MK-1 Blue Elektronický likvidátor hmyzu od známeho výrobcu Orava - tento artikel čaká na vás za mimoriadne nízku cenu 7.89 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 8586006929863
Do obchodu

Popis

Orava

V zľave je Orava MK-1 Blue Elektronický likvidátor hmyzu čo odoberáme od výrobcu Orava - tento tovar si môžete kúpiť s unikátnou zľavou za 7.89 €. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Obťažujú vás muchy, komáre, ovady a iný lietajúci dotieravý hmyz? Táto elektrická super zbraň vám pomôže sa ho zbaviť. Je to skvelý nástroj na ničenie hmyzu bez chemických látok, repelentov dráždiacich pokožku, nepríjemného zápachu a fľakov na stenách, ideálne pre použitie v domácnosti alebo kdekoľvek v prírode.Tento likvidátor hmyzu má bezpečný trojsieťový systém, ktorý je vo vnútri pod napätím 1500 V. Zneškodní hmyz a neznečistí okolie. Nie je potrebné vyvíjať silu, nie je nutná super zručnosť - trafiť sa, je tak jednoduché. Chytanie otravného hmyzu sa stane zábavou a novým koníčkom. Stačí nastaviť raketu oproti letu hmyzu, stlačiť tlačidlo na boku rukoväti a vysoké napätie v rakete hmyz zlikviduje.Napájajú ho 2 batérie veľkosti AA. Výrobok je úplne bezpečný..

Parametre tovaru Orava MK-1 Blue Elektronický likvidátor hmyzu

Názov: Orava MK-1 Blue Elektronický likvidátor hmyzu

EAN: 8586006929863

Výrobca: Orava

Farba: modrá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce