Orava K-231 R Špeciálna kulma na vlasy preperfektné lokne Orava

Orava K-231 R Špeciálna kulma na vlasy preperfektné lokne

54.99 €

Prestížny Orava K-231 R Špeciálna kulma na vlasy preperfektné lokne s pečaťou kvality Orava - tento produkt predávame s úžasnou cenovkou 54.99 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8586016720573
Do obchodu

Popis

Orava

Trendy Orava K-231 R Špeciálna kulma na vlasy preperfektné lokne čo odoberáme od výrobcu Orava - tento produkt máte za pár kliknutí s VIP zľavou pre každého za 54.99 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Kúpte si špeciálnu kulmu na vlasy a okúzlite perfektnými kučerami, ktoré vám dlho vydržia. Inovatívna funkcia naparovania zaistí kučerám svieži, zvlhčený a hydratovaný vzhľad. Ideálna je pre stredne dlhé a dlhé vlasy. Umožňuje nastaviť 3 smery tvorby kaderí - k tvári, od tváre alebo automatické striedanie smeru. Vybrať si môžete z 3 úrovní nastavenia časovača pre voľné, pružné a dlhotrvajúce kadere, rovnako tak ako z 3 stupňov regulácie teploty - 190 °C, 210 °C, 230 °C.Kulma je vybavená kontrolkou prevádzky a nahriatia, systémom ochrany proti zachyteniu vlasov pri rotácii aj pohotovostným režimom po 20 minútach nečinnosti a automatickým vypnutím po 60 minútach nečinnosti. Ergonomická rukoväť umožní jednoduché použitie..

Parametre tovaru Orava K-231 R Špeciálna kulma na vlasy preperfektné lokne

Názov: Orava K-231 R Špeciálna kulma na vlasy preperfektné lokne

EAN: 8586016720573

Výrobca: Orava

Farba: červená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce