Odpudzovač hlodavcov

Odpudzovač hlodavcov

9.99 €

Diskontný Odpudzovač hlodavcov pochádzajúce od značky - tento produkt máte za pár kliknutí za výhodnú cenu 9.99 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8594050850002
Do obchodu

Popis

V akcii je Odpudzovač hlodavcov pochádzajúce od značky - tento produkt doručujeme za bombastickú cenu 9.99 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Prístroj produkuje vysoký tón tvorený radom úzkych impulzov s veľkým obsahom harmonických kmitočtov. Výška tónu je zvolená tak, aby silno dráždila sluchové orgány hlodavcov. Vzhľadom na ich citlivému sluchu sa prostredie, v ktorom prístroj pracuje stáva pre hlodavce neznesiteľným a preto sa v ňom neusadí.Je určený pre drevníky, záhradné chatky, rekreačné chalupy a podkrovné priestory rodinných domov. Neodporúča sa použitie v obytných miestnostiach.Je napájaný batériou 9V a o jeho činnosti vás informuje blikajúca kontrolka. Batéria vydrží napájať prístroj tri až štyri týždne podľa typu a prostredia..

Parametre tovaru Odpudzovač hlodavcov

Názov: Odpudzovač hlodavcov

EAN: 8594050850002

Výrobca:

Veľkosť: 12 x 3,5 x 2,5 cm

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce