Nuk Pestúnka ECO Control Audio Display 530D+ Nuk

Nuk Pestúnka ECO Control Audio Display 530D+

66.29 €

Poctivý výrobok, Nuk Pestúnka ECO Control Audio Display 530D+ so známou značkou Nuk - tento produkt máte za pár kliknutí s extra zľavou za 66.29 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 4008600253792
Do obchodu

Popis

Nuk

V akcii je práve teraz Nuk Pestúnka ECO Control Audio Display 530D+ s osvedčenou značkou Nuk - tento produkt ponúkame výhodne za 66.29 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsaťeur. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Ak chcete zistiť, či vaše dieťa v pokoji spí, poslúži vám detská pestúnka ako jednoduché a bezpečné riešenie. S pestúnkou NUK Eco Control Audio Display 530D + môžete monitorovať fázy spánku vášho dieťaťa, aj keď nie ste v jeho blízkosti.Funkcie digitálnej detskej pestúnky zahŕňajú integrovaný ekologický režim (Eco-mode), ktorý znižuje mieru vyžarovanej energie v miestnosti. Ak je ekologický režim aktivovaný, miestnosť je 100% bez vysokofrekvenčného žiarenia. Funkcia Full-Eco- Control detskej pestúnky kontroluje spojenie medzi dvoma jednotkami a spoľahlivo vás informuje, či vaše bábätko plače, došlo k prerušeniu spojenia alebo je prekročený dosah prístroja.Vďaka prehľadne usporiadanému displeju rodičovskej jednotky s režimom úspory energie môžete ľahko sledovať nastavenie a upravovať ho podľa potreby. Môžete nastaviť hlasitosť, kontrolovať úroveň nabitia batérie alebo použiť zobrazenie času a sledovať, ako dlho vaše dieťa spí.Ak dieťa nezaspí ihneď, sú k dispozícii štyri uspávanky alebo upokojujúce zvuky prírody. Vďaka funkcii interkomu môžete tiež upokojovať svoje dieťa na diaľku. Ak chcete skontrolovať, či je všetko v poriadku bez toho, aby ste zažínali hlavné svetlo, pomôže vám integrovaná funkcia svietidla nájsť cestu v tme. Mäkké nočné osvetlenie detskej jednotky takisto poskytuje lepšiu orientáciu a vášmu dieťaťu dáva pocit bezpečia. Teplomer nepretržite zobrazuje izbovú teplotu a upozorní vás na zmeny mimo stanovený limit.Digitálna technológia FHSS zaisťuje spoľahlivý, čistý a bezproblémový prenos signálu tak, aby vám neunikol žiadny zvuk. Digitálna detská pestúnka od spoločnosti NUK vám poskytuje väčšiu flexibilitu: s dosahom do 250 metrov a bezdrôtovou prevádzkou rodičovskej jednotky môžete vykonávať svoju každodennú prácu alebo relaxovať. Dobíjacie LiPo batérie majú maximálnu prevádzkovú dobu až 18 hodín, takže detskú pestúnku nemusíte neustále dobíjať. Ak by ste rodičovskú jednotku niekam založili, integrovaná funkcia hľadania (pípnutie, ktoré možno aktivovať z detskej jednotky) vám pomôže ju ľahko nájsť.Indikátor úrovne zvuku s piatimi LED diódami je obzvlášť vhodný pre vizuálne zobrazenie zvukov v detskej izbe. Citlivosť prenosu môže byť nastavená na štyri úrovne. Pri každom z týchto nastavení sa automaticky aktivuje ekologický režim, akonáhle vaše dieťa zaspí. K dispozícii je možnosť zapnutia vibračného alarmu, aby ste vždy vedeli, že sa v detskej izbe niečo deje.

Obsah balenia:
1x detská jednotka (pre detskú izbu)
1x rodičovská (mobilné) jednotka (pre rodičov)
2x napájacie adaptéry
1x dobíjacia batériaPreštudujte si prosím dodaný návod..

Parametre tovaru Nuk Pestúnka ECO Control Audio Display 530D+

Názov: Nuk Pestúnka ECO Control Audio Display 530D+

EAN: 4008600253792

Výrobca: Nuk

Farba: biela + čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce