Nuk Pestúnka ECO Control Audio 500 Nuk

Nuk Pestúnka ECO Control Audio 500

54.59 €

Jedinečná ponuka, Nuk Pestúnka ECO Control Audio 500 od top značky Nuk - tento tovar si môžete objednať za mimoriadne nízku cenu 54.59 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 4008600253761
Do obchodu

Popis

Nuk

Neodoláte: Nuk Pestúnka ECO Control Audio 500 s osvedčenou značkou Nuk - tento artikel čaká na vás vo výhodnej akcii za 54.59 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. No a to sa jednoducho oplatí.

Pestúnka NUK Eco Control Audio 500 vám vždy poskytne bezpečný pocit, že ste tu pre vaše dieťa, aj keď nie ste v bezprostrednej blízkosti.Funkcie digitálnej detskej pestúnky zahŕňajú integrovaný ekologický režim (Eco-mode), ktorý znižuje mieru vyžarovanej energie v miestnosti. Ak je ekologický režim aktivovaný, miestnosť je 100% bez vysokofrekvenčného žiarenia. Funkcia Full-Eco- Control detskej pestúnky kontroluje spojenie medzi dvoma jednotkami a spoľahlivo informuje, či bábätko plače, došlo k prerušeniu spojenia alebo je prekročený dosah prístroja.Digitálna technológia FHSS zaisťuje spoľahlivý, čistý a bezproblémový prenos signálu tak, aby vám neunikol žiadny zvuk. Digitálna detská pestúnka od spoločnosti NUK vám poskytuje väčšiu flexibilitu: s dosahom do 250 metrov a bezdrôtovou prevádzkou rodičovskej jednotky môžete vykonávať svoju každodennú prácu alebo rexalovat. Dobíjacie LiPo batérie majú maximálnu prevádzkovú dobu až 18 hodín, takže detskú opatrovateľku nemusíte neustále dobíjať. Ak by ste rodičovskú jednotku niekam založili, integrovaná funkcia hľadania (pípnutie, ktoré možno aktivovať z detskej jednotky) vám pomôže ju ľahko nájsť. Ak je vaše bábätko počas spánku nepokojné, môžete ho vašim hlasom ľahko upokojiť cez funkciu Intercom, bez toho, aby ste museli byť v rovnakej miestnosti.Špecifikácia:

indikátor úrovne zvuku s 5 LED diódami, obzvlášť vhodný pre vizuálne zobrazenie zvukov v detskej izbe
nastavenie citlivosti prenosu na 4 požadovanej úrovne, možno tiež vypnúť
možnosť zapnutia vibračného alarmuObsah balenia:

1x detská jednotka (do detskej izby)
1x mobilná jednotka (pre rodičov)
2x napájací adaptér
1x dobíjacia batériaPrečítajte si prosím priložený návod na obsluhu..

Parametre tovaru Nuk Pestúnka ECO Control Audio 500

Názov: Nuk Pestúnka ECO Control Audio 500

EAN: 4008600253761

Výrobca: Nuk

Farba: biela + čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce