New Baby Detský Kočík Pre Bábiky Retro Natálka 2v1 Ružová

New Baby Detský Kočík Pre Bábiky Retro Natálka 2v1 Ružová

74.49 €

No tak toto je gól: New Baby Detský Kočík Pre Bábiky Retro Natálka 2v1 Ružová originálne od labelu - tento tovar si môžete zakúpiť po zlacnenie za 74.49 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Limitovaná edícia produktu New Baby Detský Kočík Pre Bábiky Retro Natálka 2v1 Ružová od populárnej značky - tento produkt kúpite za mimoriadne nízku cenu 74.49 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Každá malá slečna túži mať svoj kočík a byť mamičkou. Tento krásny jedinečný retro kočík 2v1 splní všetky požiadavky malej mamičky. Veľmi jednoducho sa zmení na športovú verziu. Korbičku možno využiť ako tašku. Vďaka polohovacej rukoväti môžu s kočíkom jazdiť menšie dievčatká aj väčšie slečny. Nechýba tu ani taška a priestranný košík na nevyhnutné drobnosti pre bábiku, strieška je skladacia. Má kvalitnú kovovú odpruženú konštrukciu a ľahké gumové kolesá.Technické parametre:

výška rukoväte - min. 51 cm, max. 84 cm
polohovacia rukoväť - 5 polôh
veľkosť korbičky - 60 x 30 x 14 cm
veľkosť tašky na prenášanie bábiky - 52 x 25 x 13 cm
veľkosť tašky na rukoväti - 23 x 16 x 4 cm
výška korbičky - 59 cm
priemer kolesa - cca 30 cm.

Parametre tovaru New Baby Detský Kočík Pre Bábiky Retro Natálka 2v1 Ružová

Názov: New Baby Detský Kočík Pre Bábiky Retro Natálka 2v1 Ružová

EAN:

Výrobca:

Farba: ružová

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce