Modom Prístroj na úľavu po bodnutí hmyzom Itch Gone – KP191

Modom Prístroj na úľavu po bodnutí hmyzom Itch Gone – KP191

11.99 €

Obľúbený produkt Modom Prístroj na úľavu po bodnutí hmyzom Itch Gone – KP191 od obľúbenej spoločnosti - tento produkt dodávame za vynikajúcu cenu 11.99 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Vaše možnosti obohacujúce Modom Prístroj na úľavu po bodnutí hmyzom Itch Gone – KP191 od obľúbeného výrobcu - tento artikel je tu pre vás v bombastické akcii za 11.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Zbavte sa svrbiacich štípancov bez chémie. Stačí jednoducho stlačiť tlačidlo a svrbenie okamžite zmizne. Predídete tak poškriabaniu pokožky v mieste bodnutia, zápalu a jazvám. Itch Gone generuje slabý elektrický impulz, ktorý zastaví svrbenie a nutkanie sa škriabať. Pôsobí okamžite, je ľahko ovládateľný, malý, skladný a vhodný na cesty. Je ideálny na dovolenku, chalupu, k vode alebo do lesa.
Stačí pre 3000 použití, batérie nie sú potrebné. Je vhodný aj pre deti a alergikov. Môžete ho aplikovať aj cez ľahké oblečenie.Nevhodné pre epileptikov, osoby s kardiostimulátorom. Nepoužívajte na rany alebo chorú kožu..

Parametre tovaru Modom Prístroj na úľavu po bodnutí hmyzom Itch Gone – KP191

Názov: Modom Prístroj na úľavu po bodnutí hmyzom Itch Gone – KP191

EAN:

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce