Modom Posilňovač prstov a ruky

Modom Posilňovač prstov a ruky, 2 ks - SJH 561

9.49 €

Váš obľúbený tovar, Modom Posilňovač prstov a ruky, 2 ks - SJH 561 pochádzajúce od značky - tento tovar si môžete nechať dodať po zľave za 9.49 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 4260484593597
Do obchodu

Popis

Urobte si radosť: Modom Posilňovač prstov a ruky, 2 ks - SJH 561 s akostnou značkou - tento artikel je v tento okamih v časovej obmedzenej zľave za 9.49 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Kúpte si túto sadu posilňovačov, ktoré vám pomôžu s posilnením svalov na rukách. Uchopovací oválny posilňovač posilňuje ruky a predlaktia, zlepšuje úchop, posilňuje pevný stisk i rozvíja motorické schopnosti. Používa sa pri rehabilitácii prstov, ruky, zápästia a predlaktia, pomáha obnovovať ich funkciu a silu. Tvar kopíruje prirodzené kontúry dlane. Zelený posilňovač je ideálnou pomôckou pre cvičenie prstov ruky, posilňuje prstné svaly a podporuje ich vzájomnú koordináciu.Posilňovače môžete využiť aj po úrazoch alebo operáciách, pri rekonvalescencii po mŕtvici, pri artritíde alebo pre zníženie stresu. Sú ideálne aj pre seniorov alebo osoby s motorickým obmedzeniam, ktorí s ich pomocou môžu zlepšiť a udržať silu a flexibilitu vo svojich rukách.Technické parametre:

rozmer zeleného posilňovača - 7,5 x 7,5 x 0,8 cm
rozmer oválneho posilňovača - 7,3 x 4 x 4 cm.

Parametre tovaru Modom Posilňovač prstov a ruky, 2 ks - SJH 561

Názov: Modom Posilňovač prstov a ruky, 2 ks - SJH 561

EAN: 4260484593597

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce