Modom Posilňovač prstov

Modom Posilňovač prstov, 9 cm - SJH 560

8.99 €

Hit z katalógu: Modom Posilňovač prstov, 9 cm - SJH 560 od populárneho výrobcu - tento hit nájdete za skvelú cenu 8.99 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsaťeur. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 4260029363197
Do obchodu

Popis

No a toto chcete: Modom Posilňovač prstov, 9 cm - SJH 560 od spoločnosti - tento artikel sa na vás teší za mimoriadne nízku cenu 8.99 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsaťeur. Už sa tešíte na svoju objednávku?

S touto pomôckou posilníte prsty, svaly ruky a predlaktia. Umožní posilňovať každý prst zvlášť. Pravidelné cvičenie zlepšuje úchop, zväčšuje silu ruky a rozvíja motorické schopnosti. Môže byť používaný ako jednodhuchá pomôcka pri rekonvalescencii, ale aj pre silový tréning. Je ideálny pre osoby s obmedzením motoriky a pre seniorov. Je skladný a ľahký, využijete ho teda prakticky kdekoľvek. Vďaka ergonomickému tvaru perfektne padne do ruky, je opatrený protišmykovým povrchom..

Parametre tovaru Modom Posilňovač prstov, 9 cm - SJH 560

Názov: Modom Posilňovač prstov, 9 cm - SJH 560

EAN: 4260029363197

Výrobca:

Farba: červená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce