Modom Pomôcka pre obliekanie a vyzliekanie

Modom Pomôcka pre obliekanie a vyzliekanie, 67 cm KP107

9.49 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Modom Pomôcka pre obliekanie a vyzliekanie, 67 cm KP107 od populárnej značky - tento tovar zakúpite takmer zadarmo za 9.49 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8594161071419
Do obchodu

Popis

Poctivý výrobok, Modom Pomôcka pre obliekanie a vyzliekanie, 67 cm KP107 značky - tento tovar si môžete kúpiť pri práve prebiehajúcej akcii za 9.49 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsaťeuro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Prekonali ste operáciu alebo máte v rodine osobu so zníženou pohyblivosťou alebo po mŕtvici? Potom iste viete, ako je nepríjemné mať obmedzenú funkciu rúk alebo paží. Táto pomôcka vám zjednoduší obliekanie, prinesie viac samostatnosti a nezávislosti. S jej pomocou si ľahko oblečiete alebo vyzlečiete sako, bundu, tričko, nohavice či dokonca ponožky a vyzujete topánky.Predlžuje dĺžku paže cca o 60 cm. Na jednom konci sa nachádza multifukčný hák s protišmykovou úpravou, na druhom potom kovový okrúhly háčik, s ktorým sa skvele zapína zips alebo ho možno využiť na zdvíhanie a podávanie predmetov. Slúži tiež k zaveseniu pomôcky po skončení používania..

Parametre tovaru Modom Pomôcka pre obliekanie a vyzliekanie, 67 cm KP107

Názov: Modom Pomôcka pre obliekanie a vyzliekanie, 67 cm KP107

EAN: 8594161071419

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce