Modom Podpora pozdĺžnej klenby Menthogel sada 2 ks

Modom Podpora pozdĺžnej klenby Menthogel sada 2 ks, univerzálna veľkosť OR 21

7.49 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Modom Podpora pozdĺžnej klenby Menthogel sada 2 ks, univerzálna veľkosť OR 21 od známeho výrobcu - tento tovar si môžete zaobstarať za úžasnú cenu 7.49 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 8027148053745
Do obchodu

Popis

Nie je prečo váhať, Modom Podpora pozdĺžnej klenby Menthogel sada 2 ks, univerzálna veľkosť OR 21 s preslávenou značkou - tento produkt objednáte za jedinečnú cenu 7.49 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsaťeuro a dopravu NEPLATÍTE. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Kúpte si túto špeciálnu podporu, ktorá vám zlepší komfort chodidla, absorbuje otrasy, zmierni trenie, zväčší stabilitu nohy a zabráni prípadnej bolesti. Využijete pri problémoch s priehlavkom, pozdĺžnou klenbou a chrbticou.Dokonale sa prispôsobí tvaru nohy, je príjemne mäkká, hypoalergénna, veľmi flexibilná a roztiahnuteľná. Vďaka povrchovej štruktúre je zaistený dokonalý komfort a redukuje sa potenie. Osviežujúca mentolová vôňa pomáha pred nepríjemným zápachom.Je vyrobená z termoplastickej gumy SEBS. Mentol je zavedený v materiáli, aj počas používania drží svoj nádych. Ľahko sa čistí, stačí iba umyť čistou vodou..

Parametre tovaru Modom Podpora pozdĺžnej klenby Menthogel sada 2 ks, univerzálna veľkosť OR 21

Názov: Modom Podpora pozdĺžnej klenby Menthogel sada 2 ks, univerzálna veľkosť OR 21

EAN: 8027148053745

Výrobca:

Farba: zelená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce