Modom Nastaviteľné dioptrické slnečné okuliare Adlens

Modom Nastaviteľné dioptrické slnečné okuliare Adlens, zelená, KP203

26.99 €

Vynikajúci Modom Nastaviteľné dioptrické slnečné okuliare Adlens, zelená, KP203 pochádzajúce od značky - tento hit ľahko nájdete za takmer veľkoobchodnú cenu 26.99 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 5055600901511
Do obchodu

Popis

Príjemné pocity nadväzujúci Modom Nastaviteľné dioptrické slnečné okuliare Adlens, zelená, KP203 od producenta - tento artikel sa na vás teší za bombastickú cenu 26.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Nosíte dioptrické okuliare a zároveň chcete v lete chrániť svoj zrak pred slnkom? Tieto nastaviteľné slnečné okuliare poskytnú dokonalé videnie na blízko i na diaľku a chránia pred UVA a UVB žiarením. Posuvné šošovky umožnia prispôsobiť a zaostriť okuliare so vzhľadom na momentálnu situáciu. Jednoduchým otáčaním kolieska si môžete nastaviť tak silné dioptrie, aké potrebujete, a to na každom oku zvlášť. Dioptrie sú nastaviteľné od -6 do +3. Sú balené v ochrannom plastovom puzdre..

Parametre tovaru Modom Nastaviteľné dioptrické slnečné okuliare Adlens, zelená, KP203

Názov: Modom Nastaviteľné dioptrické slnečné okuliare Adlens, zelená, KP203

EAN: 5055600901511

Výrobca:

Farba: zelená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce