Modom Nastaviteľné dioptrické slnečné okuliare Adlens

Modom Nastaviteľné dioptrické slnečné okuliare Adlens, čierna, KP203

26.99 €

Exkluzívny Modom Nastaviteľné dioptrické slnečné okuliare Adlens, čierna, KP203 od spoločnosti - tento produkt obchodujeme za takmer veľkoobchodnú cenu 26.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 5055600901481
Do obchodu

Popis

Veľmi žiadaný produkt, Modom Nastaviteľné dioptrické slnečné okuliare Adlens, čierna, KP203 od producenta - tento artikel je v túto chvíľu pri časovo obmedzenej akcii za 26.99 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Nosíte dioptrické okuliare a zároveň chcete v lete chrániť svoj zrak pred slnkom? Tieto nastaviteľné slnečné okuliare poskytnú dokonalé videnie na blízko i na diaľku a chránia pred UVA a UVB žiarením.
Posuvné šošovky umožnia prispôsobiť a zaostriť okuliare so vzhľadom na momentálnu situáciu. Jednoduchým otáčaním kolieska si môžete nastaviť tak silné dioptrie, aké potrebujete, a to na každom oku zvlášť. Dioptrie sú nastaviteľné od -6 do +3. Sú balené v ochrannom plastovom puzdre..

Parametre tovaru Modom Nastaviteľné dioptrické slnečné okuliare Adlens, čierna, KP203

Názov: Modom Nastaviteľné dioptrické slnečné okuliare Adlens, čierna, KP203

EAN: 5055600901481

Výrobca:

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce