Modom Nahrievací vankúšik s čerešňovými kôstkami Sovička SJH 596A

Modom Nahrievací vankúšik s čerešňovými kôstkami Sovička SJH 596A

8.99 €

Špičkový tovar, Modom Nahrievací vankúšik s čerešňovými kôstkami Sovička SJH 596A čo odoberáme od výrobcu - tento produkt kúpite po zlacnenie za 8.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Hit z katalógu: Modom Nahrievací vankúšik s čerešňovými kôstkami Sovička SJH 596A s osvedčenou značkou - tento hit môžete zohnať s výnimočnou zľavou za 8.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Kúpte si domov tohto šikovného pomocníka, ktorý vám pomôže pri bolestiach. Čerešňové kôstky, ktorými je vankúšik naplnený, sú vo vnútornom vyberateľnom bavlnenom vankúšiku. Vankúšik veľmi rýchlo nahrejete v mikrovlnej rúre. Rovnomerne vyžaruje blahodarné prírodné teplo a tým pomáha pri boľavých kĺboch, bolestiach brucha, bolestivej menštruácii alebo stuhnutých svaloch.Môžete ho využiť aj ako chladivý obklad, ak potrebujete ochladiť opuch, pomliaždeniny, výron alebo bodnutie hmyzom. Vnútorný vankúšik zabalíte do plastového vrecka a vložíte do mraziaceho boxu. Obliečku možno ľahko zložiť a vyprať..

Parametre tovaru Modom Nahrievací vankúšik s čerešňovými kôstkami Sovička SJH 596A

Názov: Modom Nahrievací vankúšik s čerešňovými kôstkami Sovička SJH 596A

EAN:

Výrobca:

Farba: zelená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce