Modom Gélový podpätník Menthogel sada 2 ks

Modom Gélový podpätník Menthogel sada 2 ks, univerzálna veľkosť OR 20

10.99 €

Neodoláte: Modom Gélový podpätník Menthogel sada 2 ks, univerzálna veľkosť OR 20 s pečaťou kvality - tento produkt dodávame s úžasnou cenovkou 10.99 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 3574591694001
Do obchodu

Popis

Radosť prinášajúci Modom Gélový podpätník Menthogel sada 2 ks, univerzálna veľkosť OR 20 kvalitné značky - tento tovar si môžete nechať poslať za jedinečnú cenu 10.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. No a to sa jednoducho oplatí.

Tieto podpätníky sú originálne vďaka svojej mentolovej vôni. Znižujú tlak a trenie v oblastiach citlivých na bolesť. Sú preto ideálne pri bolestiach päty, pätovej ostrohe, zápale povázky alebo burzitíde členku. Pomáhajú preťaženým väzom a svalom pri chôdzi i dlhšie trvajúcej námahe. Prispôsobia sa váhovému zaťaženiu, tlmia nárazy, zmäkčia došľap a ochránia päty. Denným nosením predídete opuchnutým a unaveným nohám.Dokonale sa prispôsobia tvaru nohy, sú príjemne mäkké, hypoalergénne, veľmi flexibilný a rozpínavé. Vďaka povrchovej štruktúre je zaistený dokonalý komfort a redukuje sa potenie. Osviežujúca mentolová vôňa pomáha pred nepríjemným zápachom.Sú vyrobené z termoplastickej gumy SEBS. Mentol je zavedený v materiáli, aj počas používania držia svoj nádych. Podpätníky sa ľahko čistia, stačí ich len umyť čistou vodou..

Parametre tovaru Modom Gélový podpätník Menthogel sada 2 ks, univerzálna veľkosť OR 20

Názov: Modom Gélový podpätník Menthogel sada 2 ks, univerzálna veľkosť OR 20

EAN: 3574591694001

Výrobca:

Farba: zelená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce