Modom Drevená masážna kefa s prírodnými štetinami

Modom Drevená masážna kefa s prírodnými štetinami, 49 cm KP109

7.99 €

Vaše možnosti obohacujúce Modom Drevená masážna kefa s prírodnými štetinami, 49 cm KP109 s pečaťou kvality - tento artikel odporúčame s úžasnou cenovkou 7.99 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 4260029367980
Do obchodu

Popis

Váš obľúbený produkt, Modom Drevená masážna kefa s prírodnými štetinami, 49 cm KP109 od spoločnosti - tento artikel musíte mať s VIP zľavou pre každého za 7.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Táto praktická kefa je vhodná najmä pre osoby so zníženou schopnosťou pohybu, ocenia ju ale aj ľudia bez pohybových ťažkostí. Je ideálna k škrabaniu/šúchaniu alebo masáži ťažkých nôh, Masáž prekrví pokožku, zlepší prúdenie lymfy a podporuje odplavovanie toxínov z povrchových vrstiev kože. Pravidelná masáž pomáha aj pri celulitíde.Štetiny sú prírodné, prasacie, škriabu šetrnou cestou a dobre fungujú aj proti svrbeniu. Vďaka dlhej rukoväti dosiahnete aj na ťažko prístupné miesta na chrbte..

Parametre tovaru Modom Drevená masážna kefa s prírodnými štetinami, 49 cm KP109

Názov: Modom Drevená masážna kefa s prírodnými štetinami, 49 cm KP109

EAN: 4260029367980

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce