Modom Chladiaci uterák oranžová

Modom Chladiaci uterák oranžová, 32 x 90 cm - SJH 540G

5.99 €

Vaše možnosti obohacujúce Modom Chladiaci uterák oranžová, 32 x 90 cm - SJH 540G od výrobcu - tento tovar si môžete objednať za jedinečnú cenu 5.99 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Veľmi žiadaný produkt, Modom Chladiaci uterák oranžová, 32 x 90 cm - SJH 540G od popredného výrobcu - tento artikel je v túto chvíľu za vynikajúcu cenu 5.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsaťeur. Vy tak neplatíte nič naviac!

Chladiaci uterák ponúka dlhotrvajúci chladiaci účinok v sparnom lete, pri veľkej fyzickej záťaži, športe, pri únave alebo len pri leňošení na slnku. Chladiaceho efektu sa nedosahuje chemickou reakciou, ale iba technologickým spracovaním textilných vlákien. Je tiež ideálnym riešením, ak si nepríjemne spálite chrbát, ramená alebo inú časť tela.
Je schopný udržiavať výrazne nižšiu teplotu, ako je teplota tela a to 2 - 4 hodiny. Uterák vás schladí behom pár sekúnd a veľmi ľahko sa používa, stačí ho namočiť, vyžmýkať prebytočnú vodu a 3 - 5x napnúť. Začne ihneď ochladzovať a poskytne vám dokonalé osvieženie..

Parametre tovaru Modom Chladiaci uterák oranžová, 32 x 90 cm - SJH 540G

Názov: Modom Chladiaci uterák oranžová, 32 x 90 cm - SJH 540G

EAN:

Výrobca:

Farba: oranžová

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce