Modom Chladiaci uterák modrá

Modom Chladiaci uterák modrá, 90 x 32 cm

6.49 €

Akostný Modom Chladiaci uterák modrá, 90 x 32 cm od spoločnosti - tento artikel je v túto chvíľu za takmer veľkoobchodnú cenu 6.49 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8594161071075
Do obchodu

Popis

Trendy Modom Chladiaci uterák modrá, 90 x 32 cm s pečaťou kvality - tento artikel musíte mať za jedinečnú cenu 6.49 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Chladiaci uterák ponúka dlhotrvajúci chladiaci účinok v sparnom lete, pri veľkej fyzickej záťaži, športe, pri únave alebo len pri leňošení na slnku. Chladiaceho efektu sa nedosahuje chemickou reakciou, ale iba technologickým spracovaním textilných vlákien.Uterák je tiež ideálnym riešením, ak si nepríjemne spálite chrbát, ramená alebo inú časť tela. Je schopný udržiavať výrazne nižšiu teplotu (až o 30 °C) ako je teplota tela 2 - 4 hodiny a po celú túto dobu vám bude poskytovať úľavu od horúčavy.Uterák vás schladí počas pár sekúnd a veľmi ľahko sa používa: stačí ho namočiť, vyžmýkať prebytočnú vodu a 3 - 5× napnúť.Uterák sa začne ihneď ochladzovať a poskytne vám dokonalé osvieženie!.

Parametre tovaru Modom Chladiaci uterák modrá, 90 x 32 cm

Názov: Modom Chladiaci uterák modrá, 90 x 32 cm

EAN: 8594161071075

Výrobca:

Farba: modrá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce