Modom Antistresový nástroj pre masáž hlavy

Modom Antistresový nástroj pre masáž hlavy, 24 cm, SJH 210B

3.99 €

Špičkový tovar, Modom Antistresový nástroj pre masáž hlavy, 24 cm, SJH 210B s osvedčenou značkou - tento hit môžete získať v jedinečnej akcii za 3.99 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsaťeuro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 4029811367115
Do obchodu

Popis

Diskontný Modom Antistresový nástroj pre masáž hlavy, 24 cm, SJH 210B obľúbenej značky - tento hit môžete zohnať v neopakovateľnej akcii za 3.99 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Navoďte si príjemný pocit uvoľnenia a pohody vďaka tejto populárnej masážnej metličke. Účinne pôsobí proti stresu, stavoch úzkosti, podráždenosti alebo nespavosti. Pomalým otáčavým pohybom všetkými smermi dosiahnete intenzívneho zážitku, ktorý budete chcieť stále opakovať.
Dlhé vlasy by mali byť pre optimálny kontakt s pokožkou hlavy voľne. Masáž je účinnejšia a príjemnejšia ak vám ju poskytuje druhá osoba.Dodávame vo viacerých farebných variantoch, bez možnosti výberu..

Parametre tovaru Modom Antistresový nástroj pre masáž hlavy, 24 cm, SJH 210B

Názov: Modom Antistresový nástroj pre masáž hlavy, 24 cm, SJH 210B

EAN: 4029811367115

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce