Modom Akupresúrne guľôčky s magnetmi zlatá

Modom Akupresúrne guľôčky s magnetmi zlatá, pr. 4,5 cm

8.99 €

Nie je prečo váhať, Modom Akupresúrne guľôčky s magnetmi zlatá, pr. 4,5 cm od producenta - tento artikel nakupujte za úžasnú cenu 8.99 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8594161073642
Do obchodu

Popis

Veľmi žiadaný produkt, Modom Akupresúrne guľôčky s magnetmi zlatá, pr. 4,5 cm s akostnou značkou - tento tovar si môžete objednať za takmer veľkoobchodnú cenu 8.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Povrch akupresúrnych gulôčiek je opatrený ostrými kovovými hrotmi, ktorými sprostredkujete veľmi účinnú akupresúrnu masáž. Akupresúrne guľôčky sú vyplnené magnetom. Magnetické pole nízkych kmitočtov evokuje zmeny v biochemickom stave buniek, kedy môžete docieliť úľavy od bolesti, pomôcť od opuchov, podporiť prúdenie krvi, látkovú výmenu a regeneráciu.Ľudská dlaň má okolo dvadsať tisíc reflexných bodov a chodidlo nohy trikrát toľko. Na dlaniach a chodidlách sa projektujú všetky dôležité orgány tela, kedy stimuláciou akupresúrnych bodov podporíte dobrú funkciu a aktivitu všetkých orgánov..

Parametre tovaru Modom Akupresúrne guľôčky s magnetmi zlatá, pr. 4,5 cm

Názov: Modom Akupresúrne guľôčky s magnetmi zlatá, pr. 4,5 cm

EAN: 8594161073642

Výrobca:

Farba: zlatá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce