Maxxo Skrutkovací vodný filter pre kávovary AEG

Maxxo Skrutkovací vodný filter pre kávovary AEG, Bosch, Siemens

7.99 €

Limitovaná edícia produktu Maxxo Skrutkovací vodný filter pre kávovary AEG, Bosch, Siemens s trendy značkou Maxxo - tento hit môžete zaobstarať pri časovo obmedzenej akcii za 7.99 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 8595235818756
Do obchodu

Popis

Maxxo

Výnimočný tovar, Maxxo Skrutkovací vodný filter pre kávovary AEG, Bosch, Siemens od obľúbenej značky Maxxo - tento hit môžete zohnať v úžasnej akcii za 7.99 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Maxxo CC427 skrutkovací vodný filter vhodný pre kávovary AEG, Bosch, Siemens zlepšuje kvalitu vody na prípravu kávy. Výrazne znižuje tvrdosť vody a odstraňuje nežiadúce látky, ktoré zásadne kazia chuť horúcich nápojov. Zabraňuje tak tvorbe a usadzovaniu vodného kameňa vo vnútri kávovaru. Filter Maxxo CC427 napomáha lepšej výkonnosti kávovaru a zlepšuje chuť a arómu pripravenej kávy. Používaním a pravidelnou výmenou filtra vo vašom kávovare predĺžite jeho životnosť. Vhodné pre kávovary AEG, Bosch, Siemens ako originál Claris, AEG 9000849514, Bosch TCZ 6003, Siemens TZ 60003.

Parametre tovaru Maxxo Skrutkovací vodný filter pre kávovary AEG, Bosch, Siemens

Názov: Maxxo Skrutkovací vodný filter pre kávovary AEG, Bosch, Siemens

EAN: 8595235818756

Výrobca: Maxxo

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce