Matějovský prestieradlo Jersey biela Matějovský

Matějovský prestieradlo Jersey biela

22.49 €

Príjemné pocity nadväzujúci Matějovský prestieradlo Jersey biela od firmy Matějovský - tento tovar si môžete zakúpiť za úžasnú cenu 22.49 €. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Matějovský

Váš obľúbený tovar, Matějovský prestieradlo Jersey biela s pečaťou kvality Matějovský - tento produkt obchodujeme za úžasnú cenu 22.49 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Jersey plachta biela, Matějovský. Výber správneho prestieradlá je pre konečný komfort spania rovnako dôležitý ako voľba obliečky a prikrývky. Jersey prestieradlá si zamilujete na prvý dotyk. Jersey prestieradlá sú vyrobené zo 100% bavlny 160 g/m2, sú hladká a sú vhodnejšie na leto. Výška boku prestieradiel 25 cm je zárukou dokonalého upevnenie na matrac a zabránenie nežiaducemu zhrňovanie, čo poteší majiteľa vysokých matracov..

Parametre tovaru Matějovský prestieradlo Jersey biela

Názov: Matějovský prestieradlo Jersey biela

EAN:

Výrobca: Matějovský

Veľkosť: 180 x 200 cm

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce