Matějovský Kusový koberec Twist

Matějovský Kusový koberec Twist, 80 x 150 cm

13.99 €

Akostný Matějovský Kusový koberec Twist, 80 x 150 cm od Matějovský - tento produkt máte za pár kliknutí za úžasnú cenu 13.99 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Matějovský

Prvotriedný Matějovský Kusový koberec Twist, 80 x 150 cm obľúbenej značky Matějovský - tento hit môžete získať v úžasnej akcii za 13.99 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Dekoračný tkaný koberček s krásnou textúrou je novinkou v sortimente a dopĺňa dizajnový rad najobľúbenejších geometrických motívov. Teraz si môžete zladiť interiér naozaj do posledného detailu.Koberček Twist na prvý pohľad zaujme jednoduchým trojuholníkovým vzorom v čierno-sivom prevedení. Druhá strana koberčeku je vyrobená inverzne. Koberček je po celom obvode olemovaný farebne zladenou lemovkou.Možné prať s jemným pracím prostriedkom, nízke otáčky pri žmýkaní. Koberec je dodávaný v zloženom stave, po vybratí z obalu sa odporúča vyžehliť na stredný stupeň teploty. Farebnosť a vzor koberčeku sa od ďalších výrobkov s rovnakým motívom vďaka odlišnému materiálu a výrobnej technológii líšia..

Parametre tovaru Matějovský Kusový koberec Twist, 80 x 150 cm

Názov: Matějovský Kusový koberec Twist, 80 x 150 cm

EAN:

Výrobca: Matějovský

Veľkosť: 80 x 150 cm

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce