Matějovský Bavlnené plienky Premium Klasik

Matějovský Bavlnené plienky Premium Klasik, 70 x 70 cm, sada 20 ks

31.99 €

No tak toto je gól: Matějovský Bavlnené plienky Premium Klasik, 70 x 70 cm, sada 20 ks s trendy značkou Matějovský - tento hit môžete získať s VIP zľavou pre každého za 31.99 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Matějovský

Neodoláte: Matějovský Bavlnené plienky Premium Klasik, 70 x 70 cm, sada 20 ks čo nám vyrába Matějovský - tento hit ľahko nájdete za takmer veľkoobchodnú cenu 31.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Bavlnené plienky sú vyrobené z bavlny a vďaka technológii tkania v dutinnej väzbe je zaručená zvýšená savosť a mäkkosť - plienky sú tak príjemnejšie na dotyk aj vďaka vysokej gramáži, ktorá nemá v súčasnej dobe na českom trhu konkurenciu. Nepostrádateľnou výhodou sú všetky štyri okraje šité, zamedzuje sa tvarovým zmenám po praní a zaručuje sa zvýšená mechanická odolnosť celej plienky. Ako za čias našich babičiek, kedy látkové plienky boli naozaj savé, mäkké a tvarovo stále. Šité okraje sú naozaj zašité, nie len stočené a entlované ako u iných výrobkov, tento postup minimalizuje možnosť štiepenia krajov počas prania. Látkové plienky majú atesty TZÚ (Textilný skúšobný ústav) na použitie v zdravotníctve a deti mladšie ako 3 roky.

Parametre tovaru Matějovský Bavlnené plienky Premium Klasik, 70 x 70 cm, sada 20 ks

Názov: Matějovský Bavlnené plienky Premium Klasik, 70 x 70 cm, sada 20 ks

EAN:

Výrobca: Matějovský

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce