Lavvu LAS3031 Budík s plynulým chodom Sweep

Lavvu LAS3031 Budík s plynulým chodom Sweep, čierna

17.99 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, Lavvu LAS3031 Budík s plynulým chodom Sweep, čierna čo nám vyrába Lavvu - tento artikel odporúčame vo zľavové akciu za 17.99 €. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 8596300019832
Do obchodu

Popis

Lavvu

No tak toto je gól: Lavvu LAS3031 Budík s plynulým chodom Sweep, čierna čo nám vyrába Lavvu - tento produkt doručujeme vo výhodnej akcii za 17.99 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Tento kvalitný budík s nadštandardne dlhou zárukou je vybavený strojčekom SWEEP, vďaka ktorému sekundová ručička hlasno netiká, ale plynule obchádza číselník. Ručičky svietia v tme.
V noci tak môžete nerušene spať a ráno vás jemne vytiahne z postele postupne sa zosilňujúce pípanie. A ak si budete chcieť trochu pospať? Stlačíte zhora SNOOZE a budík sa vás znovu pokúsi prebudiť za 4 minúty. Rovnaké tlačidlo slúži aj pre osvetlenie číselníka.Technické parametre:

typ strojčeka - Quartz, batériový
príslušenstvo - 1 ks AA batérie
záruka - 3 roky.

Parametre tovaru Lavvu LAS3031 Budík s plynulým chodom Sweep, čierna

Názov: Lavvu LAS3031 Budík s plynulým chodom Sweep, čierna

EAN: 8596300019832

Výrobca: Lavvu

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce