Lavvu LAS3030 Budík s plynulým chodom Sweep

Lavvu LAS3030 Budík s plynulým chodom Sweep, modrá

17.99 €

Jedinečná ponuka, Lavvu LAS3030 Budík s plynulým chodom Sweep, modrá od známej značky Lavvu - tento artikel objednávajte po zlacnenie za 17.99 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 8596300017623
Do obchodu

Popis

Lavvu

Prvotriedný Lavvu LAS3030 Budík s plynulým chodom Sweep, modrá od populárnej značky Lavvu - tento hit zaobstaráte v jedinečnej akcii za 17.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Tento kvalitný budík s nadštandardne dlhou zárukou je vybavený strojčekom SWEEP, vďaka ktorému sekundová ručička hlasno netiká, ale plynule obchádza číselník. Ručičky svietia v tme.
V noci tak môžete nerušene spať a ráno vás jemne vytiahne z postele postupne sa zosilňujúce pípanie. A ak si budete chcieť trochu pospať? Stlačíte zhora SNOOZE a budík sa vás znovu pokúsi prebudiť za 4 minúty. Rovnaké tlačidlo slúži aj pre osvetlenie číselníka.Technické parametre:

typ strojčeka - Quartz, batériový
príslušenstvo - 1 ks AA batérie
záruka - 3 roky.

Parametre tovaru Lavvu LAS3030 Budík s plynulým chodom Sweep, modrá

Názov: Lavvu LAS3030 Budík s plynulým chodom Sweep, modrá

EAN: 8596300017623

Výrobca: Lavvu

Farba: modrá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce