Lavvu LAS3020 Budík s plynulým chodom Sweep

Lavvu LAS3020 Budík s plynulým chodom Sweep, strieborná

17.99 €

Váš obľúbený tovar, Lavvu LAS3020 Budík s plynulým chodom Sweep, strieborná od obľúbenej značky Lavvu - tento artikel je v túto chvíľu pri práve prebiehajúcej akcii za 17.99 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8596300019696
Do obchodu

Popis

Lavvu

Obľúbený produkt Lavvu LAS3020 Budík s plynulým chodom Sweep, strieborná značky Lavvu - tento tovar si môžete nechať dodať v perfektnej akcii za 17.99 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Tento kvalitný budík s nadštandardne dlhou zárukou je vybavený strojčekom SWEEP, vďaka ktorému sekundová ručička hlasno netiká, ale plynule obchádza číselník. Ručičky svietia v tme.
V noci tak môžete nerušene spať a ráno vás jemne vytiahne z postele postupne sa zosilňujúce pípanie. A ak si budete chcieť trochu pospať? Stlačíte zhora SNOOZE a budík sa vás znovu pokúsi prebudiť za 4 minúty. Rovnaké tlačidlo slúži aj pre osvetlenie číselníka.Technické parametre:

typ strojčeka - Quartz, batériový
príslušenstvo - 1 ks AA batérie
záruka - 3 roky.

Parametre tovaru Lavvu LAS3020 Budík s plynulým chodom Sweep, strieborná

Názov: Lavvu LAS3020 Budík s plynulým chodom Sweep, strieborná

EAN: 8596300019696

Výrobca: Lavvu

Farba: strieborná

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce