Lavvu LAR3011 Rádiom riadený budík s funkciou STOP Second Hand

Lavvu LAR3011 Rádiom riadený budík s funkciou STOP Second Hand, čierna

29.99 €

Vynikajúci Lavvu LAR3011 Rádiom riadený budík s funkciou STOP Second Hand, čierna od populárneho výrobcu Lavvu - tento hit môžete získať s unikátnou zľavou za 29.99 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 8596300015193
Do obchodu

Popis

Lavvu

Obľúbený produkt Lavvu LAR3011 Rádiom riadený budík s funkciou STOP Second Hand, čierna čo nám vyrába Lavvu - tento tovar si môžete objednať v akcii za 29.99 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. No a to sa jednoducho oplatí.

Tento kvalitný budík s nadštandardne dlhou zárukou je na sekundu presný vďaka automatickému nastaveniu rádiovým signálom z Nemecka. Má navyše jednu špeciálnu funkciu - akonáhle zapnete budenie, sekundová ručička dôjde na pozíciu 12 a zastaví sa, aby vás v noci nerušila. Ručičky svietia v tme. Vďaka postupne zosilňujúcemu sa pípaniu si môžete byť istí, že zaspať rozhodne nikoho nenechá. A keby ste si predsa len chceli pospať, stačí ho zhora stlačiť a za 5 minút vás začne budiť znova.Technické parametre:

typ strojčeka - Quartz, batériový, tikací
príslušenstvo - 1 ks AA batérie
záruka - 3 roky.

Parametre tovaru Lavvu LAR3011 Rádiom riadený budík s funkciou STOP Second Hand, čierna

Názov: Lavvu LAR3011 Rádiom riadený budík s funkciou STOP Second Hand, čierna

EAN: 8596300015193

Výrobca: Lavvu

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce