Lavvu LAR3010 Rádiom riadený budík s funkciou STOP Second Hand

Lavvu LAR3010 Rádiom riadený budík s funkciou STOP Second Hand, biela

29.99 €

Urobte si radosť: Lavvu LAR3010 Rádiom riadený budík s funkciou STOP Second Hand, biela pochádzajúce od značky Lavvu - tento tovar si môžete objednať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 29.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8596300013670
Do obchodu

Popis

Lavvu

Obľúbený produkt Lavvu LAR3010 Rádiom riadený budík s funkciou STOP Second Hand, biela čo nám vyrába Lavvu - tento tovar si môžete nechať poslať s VIP zľavou pre každého za 29.99 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Tento kvalitný budík s nadštandardne dlhou zárukou je na sekundu presný vďaka automatickému nastaveniu rádiovým signálom z Nemecka. Má navyše jednu špeciálnu funkciu - akonáhle zapnete budenie, sekundová ručička dôjde na pozíciu 12 a zastaví sa, aby vás v noci nerušila. Ručičky svietia v tme.
Vďaka postupne zosilňujúcemu sa pípaniu si môžete byť istí, že zaspať rozhodne nikoho nenechá. A keby ste si predsa len chceli pospať, stačí ho zhora stlačiť a za 5 minút vás začne budiť znova.Technické parametre:

typ strojčeka - Quartz, batériový, tikací
príslušenstvo - 1 ks AA batérie
záruka - 3 roky.

Parametre tovaru Lavvu LAR3010 Rádiom riadený budík s funkciou STOP Second Hand, biela

Názov: Lavvu LAR3010 Rádiom riadený budík s funkciou STOP Second Hand, biela

EAN: 8596300013670

Výrobca: Lavvu

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce