Larsen Puzzle Rozprávky bratov Grimmovcov

Larsen Puzzle Rozprávky bratov Grimmovcov, 33 dielikov

6.49 €

Vynikajúci Larsen Puzzle Rozprávky bratov Grimmovcov, 33 dielikov s akostnou značkou Larsen - tento produkt obchodujeme za takmer veľkoobchodnú cenu 6.49 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 7023850220247
Do obchodu

Popis

Larsen

Urobte si radosť: Larsen Puzzle Rozprávky bratov Grimmovcov, 33 dielikov kvalitné značky Larsen - tento tovar si môžete objednať s neuveriteľnou zľavou za 6.49 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Zakúpte svojim deťom tieto prekrásne puzzle s najkrajšími rozprávkami bratov Grimmovcov. Nájdete tu Červenú čiapočku, Šípkovú Ruženku, Popolušku, Janíčka a Marienku a ďalšie. Detské výukové doskové puzzle Larsen je skvelým prostriedkom pre zábavu i poučenie. Je to ideálny prostriedok pre rozvoj priestorovej predstavivosti, pamäte a jemnej motoriky. Vďaka doskovému prevedeniu s rámčekom sa puzzle dobre skladujú aj skladajú. Na rozdiel od klasických puzzle má dieliky rôznych tvarov, ktoré je možné vložiť len na správne miesto, nehrozí tak zámena. Pre uľahčenie skladania sú vidieť rezy jednotlivých častí aj na pevnej podložke.Puzzle Larsen sú vyrábané v Európe s použitím recyklovateľných materiálov a majú dlhoročnú tradíciu. Jednotlivé dieliky sú 2,5 mm hrubé..

Parametre tovaru Larsen Puzzle Rozprávky bratov Grimmovcov, 33 dielikov

Názov: Larsen Puzzle Rozprávky bratov Grimmovcov, 33 dielikov

EAN: 7023850220247

Výrobca: Larsen

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce