Kvetináč na bylinky Coubi 3 poschodia

Kvetináč na bylinky Coubi 3 poschodia, béžová,

9.99 €

Hit poslednej doby, Kvetináč na bylinky Coubi 3 poschodia, béžová, populárneho výrobcu - tento produkt ponúkame v úžasnej akcii za 9.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 5905197655420
Do obchodu

Popis

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Kvetináč na bylinky Coubi 3 poschodia, béžová, od firmy - tento hit ľahko nájdete za perfektnú cenu 9.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. No a to sa jednoducho oplatí.

Kvetináče Coubi vhodné napr. pre vysádzanie bylinkami či inými drobnými rastlinkami ako napr. kalanchoe, fialky, šťastie alebo napríklad aj jahody ... Vám spríjemnia prostredie nielen v kuchyni, ale aj na terase. Kvetináče sú opatrené vnútornou vložkou, pod ktorou sa vytvorí zásobník zálievky, ktorá postupne preteká otvormi do nižších poschodí takže nehrozí preliatie..

Parametre tovaru Kvetináč na bylinky Coubi 3 poschodia, béžová,

Názov: Kvetináč na bylinky Coubi 3 poschodia, béžová,

EAN: 5905197655420

Výrobca:

Farba: béžová

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce