Kuchynská váha SKS 4004VT

Kuchynská váha SKS 4004VT, fialová, Sencor

12.00 €

Veľmi žiadaný produkt, Kuchynská váha SKS 4004VT, fialová, Sencor značky Sencor - tento tovar si môžete objednať s unikátnou zľavou za 12.00 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 8590669104314
Do obchodu

Popis

Sencor

Jedinečná ponuka, Kuchynská váha SKS 4004VT, fialová, Sencor od populárneho výrobcu Sencor - tento tovar si môžete nechať poslať výhodne za 12.00 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Kuchynská váha s farebnou vyberateľnou miskou. O tom, že je kuchynská váha Sencor skutočným pomocníkom, nie je pochýb. Je vždy pripravená vážiť ingrediencie presne a bez zbytočného zdržiavania. Jej veľkou výhodou je zapustená vyberateľná miska, ktorú môžete skladovať spoločne s váhou. V prípade potreby je tak váha pripravená na takmer okamžité použitie. Iba ľahko presahujúci okraj misky je veľmi praktický z hľadiska potrebného priestoru pre uloženie váhy. Súčasne tiež umožňuje misku z váhy veľmi ľahko vybrať. Váha s miskou s objemom 1 l váži suroviny do hmotnosti 5 kg, to s presnosťou na 1 gram. Vysokú presnosť váženia zabezpečujú 4 citlivé senzory. Funkciu nulovania hmotnosti nádoby a postupného dovažovania jednotlivých ingrediencií ocení každá kuchárka. Po zvážení tuhých prísad je tiež možné prejsť na meranie objemu vody i mlieka. Ani recepty z medzinárodnej kuchyne nie sú problémom - na váhe si môžete nastaviť angloamerické jednotky pre meranie hmotnosti a objemu. Ľahkú orientáciu a pohodlné ovládanie umožňuje kontrastne podsvietený displej s číslicami s výškou 13 mm. Váha Sencor SKS 4004 je vybavená indikáciou slabej batérie. Po dvoch minútach nečinnosti sa váha automaticky vypne.Technické parametre:

rozmery (šírka x hĺbka x výška): 188 x 225 x 73 mm
vnútorné rozmery misky (priemer x výška): 170 x 50 mm
hmotnosť: 0,39 kg
dodávané príslušenstvo: 2x 1,5 V tužková batéria (AAA)
praktická vyberateľná miska (objem 1000 ml)
veľký LCD displej (40 x 18 mm) s kontrastným podsvietením
výška číslic na displeji 13 mm
váživosť do 5 kg (rozlíšenie 1 g)
dotykové ovládacie senzory (beztlačidlová prevádzka s vysokou životnosťou)
funkcia nulovania hmotnosti nádoby (Tara)
funkcia postupného dovažovania
možnosť merania objemu vody a mlieka (ml/fl: oz)
možnosť voľby jednotiek (g/lb: oz)
4 senzory pre vyššiu presnosť váženia
indikácia slabej batérie a preťaženia
automatické vypnutie pri nečinnosti (po 2 minútach).

Parametre tovaru Kuchynská váha SKS 4004VT, fialová, Sencor

Názov: Kuchynská váha SKS 4004VT, fialová, Sencor

EAN: 8590669104314

Výrobca: Sencor

Farba: fialová

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce