Kozmetická taštička Cosmetic essentials

Kozmetická taštička Cosmetic essentials, tmavomodrá

6.99 €

Prestížny Kozmetická taštička Cosmetic essentials, tmavomodrá pochádzajúce od značky - tento artikel sa na vás teší extra výhodne za 6.99 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak naplníte košík tovarom nad , okamžite máte dopravu ZDARMA k vám. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Produkt osvedčený zákazníkmi, Kozmetická taštička Cosmetic essentials, tmavomodrá od spoločnosti - tento artikel je tu pre vás s extra zľavou za 6.99 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Obľúbený bonus, doprava a manipulácia ZDARMA, je k dispozícii pre objednávky nad €. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup. Kúpte si túto praktickú kozmetickú taštičku, do ktorej schováte dekoratívnu aj ošetrujúcu kozmetiku a iné nevyhnutnosti, ako sú gumičky alebo hrebeň. Vďaka vnútornému členeniu sa vám veci nepomiešajú. Skvele sa hodí na cestovanie aj do kúpeľňovej skrinky..

Parametre tovaru Kozmetická taštička Cosmetic essentials, tmavomodrá

Názov: Kozmetická taštička Cosmetic essentials, tmavomodrá EAN: Výrobca: Farba: modrá Tento produkt je k dostaniu online tu.
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce