Koziol Taburet Briq

Koziol Taburet Briq, sivá

62.99 €

Výnimočný tovar, Koziol Taburet Briq, sivá s preslávenou značkou Koziol - tento artikel objednávajte v úžasnej akcii za 62.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Kategorie: , ,
Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Koziol

Váš obľúbený tovar, Koziol Taburet Briq, sivá kvalitné značky Koziol - tento tovar si môžete zaobstarať s extra zľavou za 62.99 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Kúpte si domov túto originálnu dizajnovú taburetku! Je stabilná a jej využitie je veľmi variabilné. Využiť ju môžete vo vnútri aj vonku, vhodná je aj ako príležitostný stolček. Jednoduchým otočením z nej vznikne kontajner na hračky či iné drobnejšie veci.
Materiál použitý pre výrobu je 100% recyklovateľný ušľachtilý plast, ktorý neobsahuje BPA ani melamín. K výrobe nie sú používané termoplasty ani zmäkčovadlá.Koziol je nemecká firma a všetky jej výrobky sú vyrobené priamo v Nemecku. Firma získala viacero medzinárodných dizajnových ocenení..

Parametre tovaru Koziol Taburet Briq, sivá

Názov: Koziol Taburet Briq, sivá

EAN:

Výrobca: Koziol

Farba: sivá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce