Koopman Športová fľaša s nerezovým viečkom 700 ml

Koopman Športová fľaša s nerezovým viečkom 700 ml, zelená

7.99 €

Špičkový tovar, Koopman Športová fľaša s nerezovým viečkom 700 ml, zelená populárneho výrobcu - tento produkt máte za pár kliknutí s úžasnou cenovkou 7.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsaťeuro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Vaše možnosti obohacujúce Koopman Športová fľaša s nerezovým viečkom 700 ml, zelená od obľúbenej značky - tento produkt objednáte za mimoriadne nízku cenu 7.99 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Športová fľaša s objemom 700 ml bude praktickým, a tiež nevyhnutným doplnkom pri športových aktivitách, pobyte v prírode i turistike. Pomôže dodržať pravidelný prísun tekutín a ľahko si zvyknete na dostatočný pitný režim. Viečko a spodná časť fľaše sú vyrobené z nerezu, telo fľaše z odolného plastu a je doplnené potlačou H2O. Rozmery: pr. dna 6,5 cm, v. 25,5 cm, hmotnosť 103 g..

Parametre tovaru Koopman Športová fľaša s nerezovým viečkom 700 ml, zelená

Názov: Koopman Športová fľaša s nerezovým viečkom 700 ml, zelená

EAN:

Výrobca:

Farba: zelená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce