Koopman Športová fľaša s nerezovým viečkom 700 ml

Koopman Športová fľaša s nerezovým viečkom 700 ml, ružová

7.99 €

Exkluzívny Koopman Športová fľaša s nerezovým viečkom 700 ml, ružová čo nám vyrába - tento tovar si môžete nechať poslať v jedinečnej akcii za 7.99 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Top produkt, Koopman Športová fľaša s nerezovým viečkom 700 ml, ružová od obľúbeného výrobcu - tento artikel je v túto chvíľu za mimoriadne nízku cenu 7.99 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Športová fľaša s objemom 700 ml bude praktickým, a tiež nevyhnutným doplnkom pri športových aktivitách, pobyte v prírode i turistike. Pomôže dodržať pravidelný prísun tekutín a ľahko si zvyknete na dostatočný pitný režim. Viečko a spodná časť fľaše sú vyrobené z nerezu, telo fľaše z odolného plastu a je doplnené potlačou H2O. Rozmery: pr. dna 6,5 cm, v. 25,5 cm, hmotnosť 103 g..

Parametre tovaru Koopman Športová fľaša s nerezovým viečkom 700 ml, ružová

Názov: Koopman Športová fľaša s nerezovým viečkom 700 ml, ružová

EAN:

Výrobca:

Farba: ružová

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce