Koopman Športová fľaša s nerezovým viečkom 700 ml

Koopman Športová fľaša s nerezovým viečkom 700 ml, červená

7.99 €

Dnes sme vybrali: Koopman Športová fľaša s nerezovým viečkom 700 ml, červená populárneho výrobcu - tento artikel odporúčame po zľave za 7.99 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Vynikajúci Koopman Športová fľaša s nerezovým viečkom 700 ml, červená od spoločnosti - tento produkt ponúkame s extra zľavou za 7.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Neplaťte inde viac než musíte.

Športová fľaša s objemom 700 ml bude praktickým, a tiež nevyhnutným doplnkom pri športových aktivitách, pobyte v prírode i turistike. Pomôže dodržať pravidelný prísun tekutín a ľahko si zvyknete na dostatočný pitný režim. Viečko a spodná časť fľaše sú vyrobené z nerezu, telo fľaše z odolného plastu a je doplnené potlačou H2O. Rozmery: pr. dna 6,5 cm, v. 25,5 cm, hmotnosť 103 g..

Parametre tovaru Koopman Športová fľaša s nerezovým viečkom 700 ml, červená

Názov: Koopman Športová fľaša s nerezovým viečkom 700 ml, červená

EAN:

Výrobca:

Farba: červená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce