Konighoffer Panvica Vanilla Marble

Konighoffer Panvica Vanilla Marble, 24 cm

18.99 €

Najpredávanejšie Konighoffer Panvica Vanilla Marble, 24 cm s trendy značkou - tento produkt doručujeme s VIP zľavou pre každého za 18.99 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 5903575019987
Do obchodu

Popis

Prvotriedný Konighoffer Panvica Vanilla Marble, 24 cm čo nám dodáva - tento produkt ponúkame v časovej obmedzenej zľave za 18.99 €. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Panvica Vanilla Marble mramorového vzhľadu s nepriľnavým povrchom je určená na prípravu zdravých jedál bez tuku. Dokonalá tepelná vodivosť a vysoká odolnosť znamenajú skvelú použiteľnosť pre smaženie a dusenie. Používajte drevené alebo plastové náčinie, aby nedošlo k poškriabaniu panvoice. Ergonomicky tvarovaná rukoväť, vyrobená zo silikónu, umožňuje bezpečný a komfortný úchop. Panvica je vhodná pre umývanie v umývačke riadu, ale časté umývanie za použitia dlhých programov a agresívnych umývacích prostriedkov môže spôsobiť neodstrániteľné zmeny na vnútornom aj vonkajšom povrchu..

Parametre tovaru Konighoffer Panvica Vanilla Marble, 24 cm

Názov: Konighoffer Panvica Vanilla Marble, 24 cm

EAN: 5903575019987

Výrobca:

Farba: béžová

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce