Konighoffer Čajník Black Marble

Konighoffer Čajník Black Marble, 3 l,

24.99 €

V akcii je práve teraz Konighoffer Čajník Black Marble, 3 l, od kvalitného výrobcu - tento produkt doručujeme v bombastické akcii za 24.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 5902633951580
Do obchodu

Popis

Hit z katalógu: Konighoffer Čajník Black Marble, 3 l, od firmy - tento hit môžete získať za skvelú cenu 24.99 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Mramorové dekorácie sú hitom sezóny. Objavujú sa všade, nie je divu, že sa tiež nachádzajú na čajníkU Black Marble. Módny vzhľad výrobku zdôrazňuje oválnu, mierne sploštenú nádobu. Toto nezvyčajné riešenie neovplyvňuje použiteľnosť čajníka. Pripravíte v ňom v pohode až 3 l vody, dosť na lahodný čaj alebo chutnú kávu pre celú rodinu. Rukoväť je pokrytá plastom, ktorý zabezpečuje, že rukoväť nie je zahrievaná. Čajník je doplnený píšťalkou, s otváraním na rukoväTI, ktorá ohlási, že voda je uvarená..

Parametre tovaru Konighoffer Čajník Black Marble, 3 l,

Názov: Konighoffer Čajník Black Marble, 3 l,

EAN: 5902633951580

Výrobca:

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce