Keramický hrniec zelaka  2

Keramický hrniec zelaka 2,5 l Orion

11.99 €

Hit z katalógu: Keramický hrniec zelaka 2,5 l Orion čo nám vyrába Orion - tento artikel musíte mať vo zľavové akciu za 11.99 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsaťeuro a dopravu NEPLATÍTE. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 8592381069629
Do obchodu

Popis

Orion

Diskontný Keramický hrniec zelaka 2,5 l Orion od originálneho výrobcu Orion - tento hit získate za perfektnú cenu 11.99 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.


Hrniec zelák nájde všestranné uplatnenie vo vašej kuchyni. Slúži najmä k príprave doma nakladaných pokrmov ako sú kvasené uhorky, utopenci, ryby, syry a ďalšie lahôdky nakladané do oleja alebo octového nálevu. Hrniec je vyrobený z úžitkovej glazovanej keramiky, ktorá neprepúšťa svetlo, udržuje stálu teplotu a potraviny potom získajú lepšie podmienky pre dozretie a správnu chuť. Súčasťou hrnca je keramická pokrievka a drevené kliešte na vyberanie uložených potravín. Hrniec má 2 bočné uši a vrecko na zachytenie odkvapkávajúcej tekutiny z klieští. Rozmery: pr. 15 cm, v. 21,5 cm..

Parametre tovaru Keramický hrniec zelaka 2,5 l Orion

Názov: Keramický hrniec zelaka 2,5 l Orion

EAN: 8592381069629

Výrobca: Orion

Farba: hnedá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce