Keramický hrniec zelák 6 l Orion Orion

Keramický hrniec zelák 6 l Orion

21.99 €

Top produkt, Keramický hrniec zelák 6 l Orion čo nám vyrába Orion - tento artikel sa na vás teší s výnimočnou zľavou za 21.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 8592381069636
Do obchodu

Popis

Orion

Trhom osvedčený produkt, Keramický hrniec zelák 6 l Orion od výrobcu Orion - tento artikel neprepásnite výhodne za 21.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Neplaťte inde viac než musíte.


Hrniec kyseláč nájde všestranné uplatnenie vo vašej kuchyni. Slúži najmä k príprave doma nakladaných pokrmov, ako sú kvašáky, kapusta, utopenci, ryby, syry a ďalšie lahôdky nakladané do oleja alebo octového nálevu.
Hrniec je vyrobený z úžitkovej glazovanej keramiky, ktorá neprepúšťa svetlo, udržuje stálu teplotu a potraviny potom získajú lepšie podmienky pre dozretie a správnu chuť. Súčasťou hrnca je keramická pokrievka a drevené kliešte na vyberanie uložených potravín. Hrniec má 2 bočné uši a vrecko na zachytenie odkvapkávajúcej tekutiny z klieští. Navyše je opatrený žliabkom, do ktorého nalejete vodu pre zabezpečenie správneho procesu kvasenia..

Parametre tovaru Keramický hrniec zelák 6 l Orion

Názov: Keramický hrniec zelák 6 l Orion

EAN: 8592381069636

Výrobca: Orion

Farba: hnedá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce